Підвищення окладу сестри-господині у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці
Чи мають право на підвищення посадового окладу на 15 % у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці медсестра та сестра-господиня хірургічного відділення лікарні, у якому є палати гнійної хірургії?
Так, мають.
Підвищення посадових окладів працівників закладів охорони здоров’я у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці здійснюється відповідно до п. 2.4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519 (далі – Умови № 308/519).
Перелік посад працівників, а також закладів та їх структурних підрозділів, робота в яких дає право на підвищення посадових окладів у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці, наведено в додатку 3 до Умов № 308/519. Відповідно до п. 2.9 цього додатка на підвищення посадових окладів на 15 % у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці, зокрема, мають право:
- лікарі, незалежно від їх найменування;
- фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою, незалежно від їх найменування;
- молодші медичні сестри всіх найменувань;
- сестри-господині відділень (палат) гнійної хірургії всіх профілей для лікування хворих з хірургічними гнійними захворюваннями та ускладненнями.
Для цього атестацію робочих місць проводити не потрібно.
Конкретний перелік посад працівників, яким посадові оклади (тарифні ставки) підвищуються у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці, затверджується керівником закладу, установи за погодженням із профспілковим комітетом залежно від функціональних обов’язків та обсягу роботи у шкідливих та важких умовах праці.
Коментарі до матеріалу