Рубрика:
Рубрики розділу:
Відомо, що для здійснення заходів за рахунок бюджетних коштів призначаються розпорядники. Це - бюджетні установи в особі їх керівників або інших осіб, уповноважених на отримання асигнувань з бюджету, взяття та дотримання бюджетних зобов’язань, а також здійснення витрат з бюджету.
Одним із напрямів бюджетної політики в Україні є модернізація та вдосконалення діяльності держави щодо державних публічних закупівель у бюджетних сферах. Державні закупівлі є також невід’ємною передумовою розвитку добросовісної конкуренції.
Щоб запобігти проявам корупції та зловживань у бюджетних сферах, свого часу було прийнято Закон України “Про публічні закупівлі”. Метою ЗУ про публічні закупівлі, як вказано у його преамбулі, є забезпечення ефективних та прозорих закупівель та створення конкурентного середовища у цій чутливій сфері.
Воєнний стан в Україні вніс корективи у всі сфери життєдіяльності суспільства. Публічні закупівлі у бюджетних сферах не стали винятком. Цей процес на даний час регулюється постановою КМУ від 28.02.2022 року № 169. Зокрема там даються конкретні відповіді на запитання, як проводити закупівлі зараз і як завершити ті з них, що розпочалися до вказаної дати.
Проте величезна кількість змін і доповнень щодо всіх видів публічних закупівель вимагає додаткових професійних консультацій і роз’яснень. Саме для цього у нашому онлайн проекті uteka.ua ми створили спеціальну сторінку, де ви можете знайти всю найновішу інформацію щодо змін та, в цілому, все про публічні закупівлі.
Якщо ви хочете знайти відповіді на питання, які турбують закупівельників на початку та наприкінці року, як працювати в системі Prozorro, інформацію про нові правила визначення предмета закупівлі, отримати роз’яснення щодо актуальних питань закупівлі, переговорних процедур, документації, ви потрапили у правильне місце.
Кваліфіковані спеціалісти-податківці, фінансисти та бухгалтери поспілкуються з вами у режимі онлайн, або ж ви можете знайти інформацію на сторінці з наступних більш конкретних питань:
Як закупити тверде паливо для наступного опалювального сезону?
Що робити замовнику, якщо постачальник відмовляється виконувати умови договору?
Як закуповувати харчові продукти та послуги з організації харчування?
Як державні та комунальні підприємства повинні планувати потреби та видатки?
Чи може збільшуватися вартість, визначена в договорі закупівлі, якщо змінилася система оподаткування виконавці?
Чи впливає джерело походження коштів на порядок здійснення закупівель?
Як оформити зміну юридичної адреси постачальника, що відбулася під час проведення закупівлі?
З яких підстав можна скасовувати міжнародні торги?
Ви знайдете детальні відповіді на ці та ще цілий ряд актуальних питань, щоб мати більш розширене уявлення, що таке публічні закупівлі та як їх правильно проводити.
Особливою увагою на даний час користуються публікації та консультації, пов’язані із етапами публічних закупівель та їх проведенням в умовах воєнного стану. Зокрема, ви зможете знайти найновішу інформацію щодо змін до порядку проведення закупівель у зв’язку з воєнним станом, коли потрібно оприлюднювати договір про закупівлі в цих умовах, чи можна укладати декілька договорів закупівлі з тими самими постачальниками, як застосовувати форс-мажорні обставини, чи потрібно оприлюднювати конфіденційну інформацію, чи вносити зміни до річного плану закупівель у разі коливання цін та щодо інших змін і доповнень до законодавства.
Зареєструвавшись у нас на сайті та придбавши абонемент, ви зможете прослідкувати поточні зміни у законодавстві, ознайомитися з усіма новинами та змінами, які відбулися у законодавстві з кінця 2021 року, а також проконсультуватися із спеціалістами або ж просто поділитися своїм досвідом.
Особливо хочеться звернути увагу на те, що дуже багато питань від бухгалтерів і фінансових спеціалістів бюджетних організацій стосуються порядку закупівлі послуг, тому що часто виникають труднощі з проводками таких фінансів. Це, у першу чергу:
Питання закупівлі газу за умовами меморандуму.
Як укладати договір на додаткові роботи, потреба в яких виникла під час виконання основного договору?
Питання, що стосуються закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг.
Як закуповувати послуги з поточного ремонту з усіма їх особливостями і ризиками?
Як закуповувати послуги із капремонту з покроковим алгоритмом дій?
Як розраховувати вартісну межу для закупівель при капітальнному ремонті?
Чи вносити зміни до річного плану закупівель у разі зростання цін на енергоносії?
Ви матимете доступ до усіх новин, які стосуються цих надзвичайно чутливих у сучасних умовах сфер, а також отримати консультації з питань публічних закупівель від спеціалістів.
Онлайн платформа uteka.ua - це інноваційний проект, який буде корисним усім бухгалтерам, фінансовим спеціалістам і керівникам бюджетних організацій. Платформа дуже проста у користуванні, надзвичайно інформативна і корисна.
Оформіть підписку зараз, і ви завжди будете в курсі найсучасніших змін і подій, що стосуються якісного моніторингу публічних закупівель та особливостей їх проведення і оформлення.
Про нас:
Партнери:
© 2014-2025