Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бухгалтерські вебінари Баланс-Бюджет

Особливості проведення допорогових та понадпорогових закупівель у воєнний період

1. Планування закупівель. 2. Види закупівель. 3. Електронний каталог. 4. Відкриті торги. 5. Прямі договори. 6. Договір про закупівлю.

Складаємо правильно неприбутковий звіт, Прозорро-документи

1. Неприбутковий звіт: заповнюємо правильно! Лайфхаки із заповнення. Поширені помилки. Аналіз податкових роз’яснень щодо втрати неприбутковості. 2. Електронні інструменти в Прозорро: як правильно користуватися ними замовникам?

2022 рік розпочато! Закупівлі та документування діяльності підприємства

1. Організація закупівель на початку року. 2. Огляд функціональних можливостей «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства». 3. Документи в діяльності підприємства: від первинних до розпорядчих. 4. Оформлення, складання, виправлення помилок

Е-лікарняні: алгоритм проходження й тонкощі розрахунку лікарняних

1. Проблеми, з якими зіштовхнувся роботодавець. 2. Як визначити день і час, коли е-лікарняний готовий до оплати. 3. Чи треба друкувати електронний листок непрацездатності. 4. Призначення матзабезпечення роботодавцем: алгоритм дій від Фонду. 5. Як працювати комісії з соцстраху з е-лікарняними? Та інше детальніше за посиланням.

Документи у діяльності підприємства

Документування господарських операцій. Первинні документи. Новації в оформленні розпорядчих документів згідно із новим ДСТУ.

Податкова звітність з ПДВ: формування показників та виправлення помилок

1. Податкова звітність з ПДВ: формування показників та виправлення помилок. 2. Податок на прибуток за 9 місяців 2021 року. ПДФО, військовий збір та ЄСВ в ІІІ кварталі 2021 року. 3. Огляд функціональних можливостей «KBS. Бухгалтерія комунального підприємства».

Спрощені закупівлі за новими правилами

1. Зміни до Закону про публічні закупівлі: чого очікувати? 2. Хто відтепер проводить спрощені закупівлі в організації замовника? 3. Строки проведення спрощених закупівель змінено. 4. Коли укладати договір за результатами спрощеної закупівлі. 5. Нові умови для непроведення спрощеної закупівлі.

Складання річної звітності – 2020. Мінфінівські обновки для державного сектору

Основні зміни, які чекають бухгалтерів бюджетного сектору з 1 січня 2021 року. Бюджетна річна звітність: які форми включає; зв’язок із фінансовою звітністю. Фінансова річна звітність. Бухгалтерські січневі операції. Із чого розпочати 2021 рік?
Всі матеріали