Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Важлива тема

Спецпроєкти для бюджетних організацій
Енциклопедія бухгалтерських проведень у бюджеті. Частини 1 і 2
У спецпроєкті розглянуто порядок відображення на відповідних рахунках бухгалтерського обліку операцій з активами та зобов’язаннями, що здійснюються бюджетними установами та організаціями у процесі їх діяльності. Тут ви знайдете повну інформацію щодо обліку:

основних засобів; запасів; ПДВ та розрахунків із бюджетом; валютних операцій; операцій з унесеним капіталом; операцій, що здійснюються військовими частинами.
Спецпроєкти для бюджетних організацій
Гранти та благодійна допомога
Містить пояснення, рекомендації та відеоматеріали з урахуванням останніх змін. Вам не доведеться шукати відповіді на питання по інтернету. Тут є все!

Сподіваємось, що цей практичний збірник стане надійним помічником в вашій роботі, убереже від штрафів та ризиків і допоможе зекономити час.
Спецпроєкти для бюджетних організацій
Закон про закупівлі – не порушуємо правил
Закупівлі товарів, робіт та послуг за державний кошт завжди під пильною увагою.

І дуже важливо створити ефективну систему таких закупівель, базовими засадами якої будуть прозорість, висока конкуренція та стандарти етичної поведінки.
Спецпроєкти для бюджетних організацій
Кадрові питання для бухгалтера та оплата праці
Ця електронна книга допоможе вам відслідкувати всі зміни, що відбулися в законодавстві з оплати праці та кадрових питань, підібрати алгоритми дій у різних практичних ситуаціях, швидко зорієнтуватись у прийнятті професійного судження з бухгалтерських та управлінських питань, набути впевненості у своїх діях та уникнути штрафів при перевірках.

Ви можете читати Е-книгу за допомогою комп'ютерів, мобільних телефонів чи спеціалізованих пристроїв. Тож завжди будете мати під руками інструкцію до дій у питаннях ведення кадрового обліку та оплати праці.
Всі матеріали