Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Спецпроєкти Портал-Бюджет

Енциклопедія бухгалтерських проведень у бюджеті – 2022 у 4 частинах

Для забезпечення безперервності бухобліку в умовах воєнного стану перед головними бухгалтерами бюджетних установ постало нагальне питання оптимального вибору програми автоматизованого обліку та відповідного навчання користувачів.

Спецпроєкт «Енциклопедія бухгалтерських проведень у бюджеті – 2022» – це добірка консультацій, які допоможуть бюджетним установам правильно відображати на субрахунках та в регістрах бухгалтерського обліку як поширені, так і рідкісні господарські операції. У цих консультаціях за допомогою скріншотів з активного вікна програми «Облік бюджетної установи» проілюстровано покроковий алгоритм обліку господарських операцій.

Планування потреб та видатків для здійснення закупівель

Увага! Заснований на реальній бухгалтерії.

Спецпроєкт адресовано особам, які формують бюджетні запити або фінансовий план.

Це сформований алгоритм дій із дотриманням принципів планування та закупівель, що дасть змогу всім задіяним фахівцям не тільки якісно виконати свою роботу, а й уникнути негараздів під час перевірок.

Процес організації харчування в бюджетних установах

Увага! Заснований на реальній бухгалтерії.

Для того щоб ретельно розібратися в усіх етапах організації процесу харчування, наша редакторка Ляшенко Анна влаштувалася бухгалтером в одну з шкіл і проходить на практиці увесь процес. Тож ви отримаєте рекомендації з обліку продуктів харчування з урахуванням рекомендацій від МОЗ і сезонності з перших рук спеціаліста-експерта.

Кадрові питання для бухгалтера та оплата праці

Ця електронна книга допоможе вам відслідкувати всі зміни, що відбулися в законодавстві з оплати праці та кадрових питань, підібрати алгоритми дій у різних практичних ситуаціях, швидко зорієнтуватись у прийнятті професійного судження з бухгалтерських та управлінських питань, набути впевненості у своїх діях та уникнути штрафів при перевірках.

Ви можете читати Е-книгу за допомогою комп'ютерів, мобільних телефонів чи спеціалізованих пристроїв. Тож завжди будете мати під руками інструкцію до дій у питаннях ведення кадрового обліку та оплати праці.

Енциклопедія бухгалтерських проведень у бюджеті. Частини 1 і 2

У спецпроєкті розглянуто порядок відображення на відповідних рахунках бухгалтерського обліку операцій з активами та зобов’язаннями, що здійснюються бюджетними установами та організаціями у процесі їх діяльності.

Тут ви знайдете повну інформацію щодо обліку: основних засобів; запасів; ПДВ та розрахунків із бюджетом; валютних операцій; операцій з унесеним капіталом; операцій, що здійснюються військовими частинами.

Гранти та благодійна допомога

Містить пояснення, рекомендації та відеоматеріали з урахуванням останніх змін. Вам не доведеться шукати відповіді на питання по інтернету. Тут є все!

Сподіваємось, що цей практичний збірник стане надійним помічником в вашій роботі, убереже від штрафів та ризиків і допоможе зекономити час.

Закон про закупівлі – не порушуємо правил

Закупівлі товарів, робіт та послуг за державний кошт завжди під пильною увагою.

І дуже важливо створити ефективну систему таких закупівель, базовими засадами якої будуть прозорість, висока конкуренція та стандарти етичної поведінки.
Всі матеріали