Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Рубрика:

Кадровий облік

Рубрики розділу:

  Кадровий облік у бюджетних установах України

  Кадровий облік регламентує порядок використання найманої праці у бюджетних установах, ведення документації щодо прийняття на роботу, звілнення, надання відпустки, відправки у відрядження, обліку робочого часу та інших способів взаємодії бюджетної установи із своїми працівниками.

  У проекті Uteka.ua ви знайдете всю інформацію, пов’язану з особливостями ведення кадрового обліку у бюджетних установах України, поточним станом справ, змінами і доповненнями до законодавства у цій сфері. Інформація представлена провідними спеціалістами, досвідченими бухгалтерами і працівниками відділів кадрів.

  Інформація та новини стосуються таких розділів кадрового обліку, як:

  1. Порядок прийому на роботу та звільнення працівників у бюджетних установах.

  2. Порядок надання та оплати відпусток працівникам.

  3. Ведення трудових книжок.

  4. Кадровий облік в умовах воєнного стану.

  5. Організація та оформлення різних форм працевлаштування та відкриття вакансій.

  6. Дотримання правил військового обліку та багато іншого.

  Ви знайдете відповіді на основні питання кадрового обліку у бюджетних установах та як правильно оформляти кадрові облікові документи. Тут ви також можете ознайомитися з новинами щодо змін до законодавства у цій сфері, особливо, ті, які стосуються воєнного стану.

  Загальні питання кадрового обліку

  Ми запрошуємо стати підписником нашої платформи, якщо вам потрібна найновіша інформація про те, як правильно вести облік кадрів і що потрібно враховувати. Ви знайдете правила і рекомендації, які зазнали змін у 2021-22 роках. Також взнаєте, які документи роботодавця потрібно узгоджувати з профспілкою, що потрібно робити кадровику наприкінці року, які зміни відбулися у Класифікаторі професій у бюджетній сфері, як оформляти документи установи за новими стандартами. Ви також знайдете все про основні вимоги до бухгалтерів бюджетних установ та правила ведення особової картки працівника та багато іншої корисної інформації.

  Порядок прийому та звільнення працівників у бюджетній сфері

  Знайдіть основну інформацію щодо оформлення працівників на роботу та порядок розрахунку, як оформити трудові відносини з працівниками, які вийшли на пенсію, у разі евакуації установи в іншу місцевість, як поновити працівника на роботі у разі незаконного звільнення. Перевірте, які є підстави для звільнення працівника у зв’язку із змінами його стану здоров’я, що таке звільнення за угодою сторін та за власним бажанням. Отримайте найновішу інформацію щодо проведення конкурсу для призначення на посаду держслужбовців, як оптимізувати і скорочувати штат працівників бюджетної організації. Взнайте основні новини правового оформлення та регулювання роботи у святкові та вихідні дні.

  Порядок надання та оплати відпустки працівникам

  Ви зможете знайти інформацію щодо надання і оформлення основних і додаткових відпусток, вихідних та лікарняних у період воєнного стану, як оплачувати дистанційну роботу вчителів. Перевірте себе на знання основних алгоритмів надання відпусток працівникам та можливі зміни в них.

  Ведення трудових книжок

  Ви зможете основні документи кадрового обліку, що стосуються особливостей ведення електронних трудових книжок. Також знайдете інформацію щодо можливості працевлаштування без трудової книжки, як підтвердити трудовий стаж без наявності цього документа та як проводити аудит трудових книжок.

  На завершення

  Наша інноваційна платформа надзвичайно проста у використанні та інформаційно наповнена. Вона буде корисною для всіх, кого цікавить кадровий облік у бюджетних установах України, спеціалістів відділів кадрів, бухгалтерів та адміністраторів, які працюють на підприємствах державної форми власності.

  Ви можете користуватися сайтом 24/7 з будь-якого електронного пристрою. Ми представляємо найнадійніші бухгалтерські сервіси в Україні та найновішу інформацію.

  Ви можете скористатися нашим сервісом у повному обсязі, якщо оформите підписку у зручний для вас спосіб прямо зараз.