Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Рубрика:

Облік ПДВ

Рубрики розділу:

  Облік ПДВ у бюджетних установах

  Бухгалтерський облік ПДВ у бюджетних установах регулюється податковим законодавством України. Проте ця частина обліку переважно додає труднощів бухгалтерам, тому що є ряд особливостей і тонкощів, які потрібно детально вивчити і вміти використовувати.

  ПДВ стягується з операцій постачання товарів і послуг на всій митній території України, а також при ввезенні чи вивезенні цих товарів за межі цієї території. Тому його ще називають непрямим податком на споживання.

  Якщо ви хочете дізнатися більше про те, яка установа може чи повинна стати платником ПДВ, опрацювати питання обліку і цільового спрямування суми ПДВ, які розкриті у чинних нормативно-правових документах, зрозуміти, як визначити дату виникнення податкових зобов’язань після реєстрації вашої установи як платника ПДВ та знайти відповіді на багато інших питань, наш онлайн-проект uteka.ua стане вам у пригоді.

  Податковий облік ПДВ у бухгалтерії на сайті uteka.ua

  Що ж цікавого можна знайти на uteka.ua? І наскільки корисною і оновленою є наша інформація?

  Давайте подивимося на цю сторінку. Чи знаєте ви, які точно операції належать до тих, що оподатковуються ПДВ, як оподатковуються суми, отримані від контрагентів чи як прописати електроенергію у податковій накладній - як товар чи послугу? Відповіді на ці та інші питання обліку розрахунків з бюджетом за ПДВ ви зможете знайти на нашій платформі.

  Бухгалтерські проводки по ПДВ вимагають знання нюансів, що стосуються таких тем, як:

  • вибуття основних засобів;

  • ПДВ на платні послуги бюджетних організацій;

  • податок на службове авто;

  • облік електронного рахунку ПДВ;

  • особливості податкового зобов’язання та податкового кредиту у 2021-2022 роках;

  • як скласти податкову накладну при отриманні попередньої оплати;

  • критерії оцінки ступеня ризику для припинення реєстрації платника податків;

  • коли бюджетна установа може бути платником ПДВ;

  • особливості заповнення та методи розрахунків ПДВ для бюджетних організацій, та багато іншого.

  Наші провідні спеціалісти нададуть відповіді, яким повинно бути відображення ПДВ у бухгалтерському обліку, які операції звільняються від такого оподаткування, що таке необ’єктні операції, а також запропонують детальні інструкції, як визначати бази оподаткування операцій з постачання товарів і послуг, виходячи з їх договірної вартості, враховуючи загальнодержавні податки і збори.

  Проект uteka.ua - надійний помічник бухгалтера бюджетної установи

  Uteka.ua - це інноваційне електронне видання, у якому ви знайдете всю найновішу інформацію про облік розрахунків з бюджетом по ПДВ в бюджетних установах, а також отримати консультації від провідних економістів і бухгалтерів з інших питань, що стосуються бухгалтерського обліку.

  Наш сайт - дуже простий у використанні. Ви можете знайти цікаву для вас інформацію з будь-якого пристрою. Оформивши підписку у зручний для вас спосіб, підключіться до нашого сервісу, щоб отримати готові рішення, знайти новини, які стосуються обліку ПДФ та інших питань або просто поспілкуватися з колегами.