Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Чи підвищується оклад інспектора з кадрів протитуберкульозного закладу у зв’язку зі шкідливими умовами праці?

06.03.2018 1201 0 1

Які доплати, надбавки та підвищення встановлюються інспектору з кадрів, який працює в протитуберкульозному закладі із чисельністю працюючих 270 осіб?

Розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників закладів охорони здоров’я визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки (далі – ЄТС), які встановлюються професіоналам, фахівцям залежно від наявної кваліфікаційної категорії, робітникам – кваліфікаційного розряду в межах діапазону, визначеного для цих посад (професій) Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників (п. 1.4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519, далі – Умови № 308/519).

Зокрема, відповідно до пп. 2.2.21 Умов № 308/519 розміри посадових окладів старшого інспектора з кадрів визначається за 7-м тарифним розрядом ЄТС, інспектора з кадрів – за 6-м тарифним розрядом ЄТС.

Постановою КМУ від 16.02.11 р. № 123 «Про деякі заходи щодо підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз» передбачено підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими і важкими умовами праці та встановлення надбавки за тривалість безперервної роботи лікарям, фахівцям із базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналам із вищою немедичною освітою та науковим працівникам, що допущені до медичної діяльності, молодшим медичним сестрам спеціалізованих закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, які здійснюють діагностику туберкульозу.

Так, працівникам, які надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на:

  • заразну форму туберкульозу – підвищення посадових окладів у зв’язку із шкідливими і важкими умовами праці встановлюється в розмірі 60 %, надбавка за тривалість безперервної роботи – до 60 % посадового окладу залежно від стажу роботи на відповідній посаді в зазначених закладах;
  • активну форму туберкульозу – підвищення посадових окладів на 30 % у зв’язку із шкідливими і важкими умовами праці та надбавка за тривалість безперервної роботи – до 40 % посадового окладу залежно від стажу роботи на відповідній посаді в зазначених закладах.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали