Як перевести працівника на роботу до іншого навчального закладу
Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 5)
Чинним законодавством, а саме ст. 32, 170 КЗпП, передбачено, що працівник може змінити робоче місце в порядку переведення його на іншу роботу:
- на тому самому підприємстві, в установі, організації;
- на інше підприємство, в установу, організацію;
- в іншу місцевість разом із підприємством, установою, організацією.
Однією з обов’язкових умов переведення є згода працівника. Зокрема, відповідно до ст. 32 КЗпП переведення на іншу роботу в тій самій установі, а також переведення на роботу в іншу установу або в іншу місцевість, навіть разом з установою, допускається лише за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у ст. 33 КЗпП та в інших випадках, передбачених законодавством.
Переведення працівника за його згодою на інше підприємство, в установу, організацію є однією з підстав для розірвання трудового договору за попереднім місцем роботи (п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП). Відповідно на новій роботі працівник укладає трудовий договір, що оформлюється наказом про його призначення на відповідну посаду в порядку переведення.
Законодавством не визначено переліку підстав, які допускають переведення працівника за його згодою. Отже, ініціатором переведення може бути як сам працівник, так і керівник установи, тобто той, хто зацікавлений у переведенні.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року