Як діяти замовнику в разі неможливості виконати рішення АМКУ в повному обсязі
Відповідно до Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі Закон – № 922) кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію, у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота).
Тендерна пропозиція (далі – ТП) – це пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації (п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону № 922).
Частина предмета закупівлі (лот) – це визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах однієї процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні ТП або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 37 ч. 1 ст. 1 Закону № 922).
Водночас якщо замовник вирішив поділити предмет закупівлі на частини (лоти) й учасникам дозволяється подати ТП стосовно частини предмета закупівлі (лота), то в тендерній документації він має описати окрему частину або частини предмета закупівлі (лота), щодо яких можуть бути подані ТП.
Також законодавець дозволяє скасувати частково (за лотом) торги або торги можуть бути визнані замовником такими, що не відбулися частково (за лотом).
Отже, фактично учасники можуть подавати ТП як на торги загалом, так і на окремий лот, а також мають право оскаржувати як торги загалом, так і окремий лот.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року