Індивідуальні потреби у професійному навчанні державних службовців
Системне вивчення та аналіз НАДС індивідуальних потреб у професійному навчанні є одним із дієвих інструментів забезпечення якості та ефективності професійного навчання. Про це свідчать, зокрема, результати проведеного НАДС у 2021 році опитування, за результатами якого близько 90 % учасників професійного навчання висловили задоволеність змістом програм підвищення кваліфікації.
Вивчення індивідуальних потреб державних службовців показало, що пріоритетним у 2022 році є удосконалення таких компетентностей:
- управління змінами, професійні знання, комунікація та взаємодія, лідерство, управління ефективністю та розвиток людських ресурсів, прийняття ефективних рішень – для представників вищого корпусу державної служби;
- професійні знання, цифрова грамотність, впровадження та сприйняття змін, комунікація та взаємодія (командна робота та взаємодія) – для державних службовців категорії «Б» та «В».
Найбільш пріоритетними напрямами підвищення кваліфікації за загальними професійними (сертифікатними) програмами як для державних службовців категорії «Б», так і для категорії «В», залишаються:
- для державних службовців (не рідше одного разу на три роки);
- для вперше призначених на посади державної служби (протягом рокуз дня їх призначення на посаду);
- запобігання корупції та забезпечення доброчесності.
https://nads.gov.ua
Коментарі до матеріалу