Як формуються показники формули в СЕА
Акценти цієї статті:
- склад показників формули в системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА);
- вплив показників формули на ліміт реєстрації.
Платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ПН, РК, ЄРПН) у межах ліміту реєстрації (∑Накл). Ця сума обчислюється за формулою (п. 2001.3 Податкового кодексу, далі – ПК):
∑Накл = ∑НаклОтр + ∑Митн +
+ ∑ПопРах + ∑Овердрафт – ∑НаклВид –
– ∑Відшкод – ∑Перевищ.
Це основні показники ПДВ-формули. Щоб узнати величину кожного з них, потрібно відправити запит за формою F/J 1301206. Відповідь ви знайдете в отриманому на запит витягу за формою F/J 1401206. Однак крім основних показників витяг містить і додаткові дані, такі як:
- ∑ВЗ (показник ряд. 7 витягу) – сума від'ємного значення, яка на кінець поточного звітного періоду, зазначеного в декларації за червень (II квартал) 2015 року, включалася до складу податкового кредиту наступного звітного періоду, і сума непогашеного від'ємного значення на кінець звітного періоду червень (II квартал) 2015 року (пп. 4, 5 п. 34 підрозд. 2 розд. ХХ ПК). Тобто цей показник був сформований і відображений у складі показників формули (збільшив ліміт реєстрації) один раз і з того часу його сума не змінюється;
- ∑Переплат (показник ряд. 9 витягу) – сума надміру та/або помилково перерахованих до бюджету грошових зобов'язань станом на 01.07.15 р. Цей показник був сформований згідно з пп. 3 п. 34 підрозд. 2 розд. ХХ ПК і відображений у складі показників формули (збільшив ліміт реєстрації) один раз і більше не змінювався.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року