Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 3)
Усі ми вже давно в очікуванні змін до трудового законодавства, більшість положень якого залишилася у спадок ще з радянських часів. Тож починаємо знайомити вас із проєктом Закону про працю, який здебільшого замінить КЗпП. Нові норми передбачають більш жорстке регулювання відносин роботодавця і працівника та конфліктів на підприємствах.
Також продовжуємо розглядати тему е-декларування-2020 і детально зупинимося на порядку заповнення кожного розділу щорічної електронної декларації. Не зволікайте з ії заповненням, бо час летить швидко. Нагадаємо, що кінцевий строк подання – 1 квітня 2020 року.
Знайомтеся із правилами та черговими змінами в оплаті праці держслужбовців, цього разу – прокурорів відповідно до Закону від 14.10.14 р. № 1697-VІІ «Про прокуратуру».
На сьогодні в країні збільшилася кількість випадків захворювання на грип та ОРВЗ, у багатьох закладах освіти запроваджено карантин. Тож нагадаємо, як організувати та оплатити заміну відсутніх через хворобу (або з інших причин) педагогів.
Майже в кожній установі працюють сторожі, і їх робота організовується за графіком робочих змін, тривалість яких – зазвичай близько 12 годин. Розглянемо, як оплачується така робота і що варто враховувати для обчислення заробітку сторожа.
У цьому випуску ви знайдете також відповіді на запитання, поставлені вами на консультаційній лінії, в електронному виданні Uteka та фейсбук-групі.
Коментарі до матеріалу