Складаємо графік відпусток у бюджетних установах
Новації в оплаті праці – 2019
Збалансовуємо час роботи та відпочинку 2019 року
Практика розробки положень колдоговору щодо оплати праці
Нюанси оплати праці в держорганах: підказка для укладення колдоговорів
Колдоговір медзакладу: ураховуємо галузеві особливості оплати праці
Трудовий чи цивільно-правовий: який договір і коли застосовувати
Для забезпечення злагодженої роботи працівників на підприємствах, в організаціях та установах мають бути затверджені графіки відпусток. Розглянемо, що саме треба враховувати, складаючи цей локальний документ.
Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах із підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності.
Порядок надання щорічної оплачуваної відпустки та відносини, пов’язані з її наданням, регулюються Конституцією України, Законом від 15.11.96 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі – Закон № 504), КЗпП, іншими нормативно-правовими актами.
Закон № 504 визначає умови, тривалість і порядок надання відпусток працівникам для відновлення працездатності, зміцнення здоров’я, а також для виховання дітей, задоволення власних життєво важливих потреб та інтересів, усебічного розвитку особистості. Відпустки надаються працівникам відповідно до графіка відпусток.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року