Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Інженер з охорони праці закладу освіти має години педнавантаження: як нараховувати відпусткові

30.01.2020 1845 0 0

Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 2)

Інженер з охорони праці закладу освіти, крім основної посади, має години педагогічного навантаження. Чи враховуватиметься оплата цих годин для нарахування відпусткових та чи належить цьому працівникові допомога на оздоровлення?

Умови оплати праці працівників освітньої галузі визначено наказом МОН від 26.09.05 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (далі – Наказ № 557), Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі – Інструкція № 102), та іншими нормативно-правовими актами.

Робота на посаді інженера з охорони праці оплачується на умовах і в порядку, передбачених додатком 11 до Наказу № 557. Відповідно до п. 91 Інструкції № 102 працівники закладів освіти, зокрема і фахівці з охорони праці, можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями в цьому самому закладі обсягом не більше ніж 12 год. на тиждень (480 год. на рік). Оплата такої роботи здійснюється за тарифікацією або з погодинного розрахунку.

Педагогічна робота, виконувана в тому самому або іншому закладі освіти з погодинною оплатою праці в обсязі не більше ніж 240 годин на рік (тобто 6 годин на тиждень), не є сумісництвом відповідно до п. 3 Переліку робіт, які не є сумісництвом (додаток до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 р. № 43).

Є два варіанти виплати заробітної плати з погодинного розрахунку викладачам, для яких робота в закладах освіти не є основною:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали