Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як у бухобліку відобразити повернення отриманого товару та погашення кредиторської заборгованості?

23.10.2019 589 0 2

Важливим моментом у цій ситуації є внесення змін до основного договору в частині його розірвання та обумовлення всіх деталей виконання договірних зобов’язань, що залишаються у замовника та постачальника. Тому всі спірні питання треба прописати в договорі та погодити двома сторонами.

Підставою для повернення скретч-карток буде додаткова угода. Тож після з’ясування всіх деталей замовник складає накладну (вимогу) (за типовою формою № З-3, затвердженою наказом Держказначейства від 18.12.2000 р. № 130, або за іншою формою, передбаченою наказом про облікову політику установи) та повертає постачальнику скретч-картки на суму 244 000 грн.

Зверніть увагу: паливна скретч-картка – довірчий документ, що підтверджує право його власника на отримання певного виду пального в кількості, що відповідає номіналу картки, на АЗС постачальника. Номінал скретч-карток різний: від 10 до 100 л, тому на це слід звернути увагу і прописати в угоді, яким саме номіналом ви бажаєте отримати скретч-картки. Пам’ятайте, що ці картки одноразового використання.

Різні номінали паливних скретч-карток дають можливість максимально врахувати побажання клієнтів. Відсутність будь-яких додаткових вимог і документів для отримання пального на АЗС робить скретч-картку найбільш зручним і вигідним інструментом.

Також важливим бонусом для закупівлі пального за допомогою придбаних скретч-карток є фіксована на дату оплати ціна, тому що отримуємо скретч-картки на суму оплати і застраховані від можливого підвищення цін завтра.

Тож під час складання накладної на повернення постачальнику скретч-карток бажано вказати не лише вид пального та його загальну вартість, але й кількість та номінал скретч-карток, що повертаються.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали