З яких підстав можна одержати «військову» доплату
Робота щодо ведення військового обліку має здійснюватися за окремо встановленими вимогами. Так, згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою КМУ від 07.12.16 р. № 921 (далі – Порядок № 921), ця робота покладається на державні органи влади, органи місцевого самоврядування (далі – ОМС), а також установи, організації, навчальні заклади і полягає у фіксації, накопиченні та аналізі військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах.
Порядком № 921 установлено критерії, за якими визначається кількість осіб, відповідальних за такий облік, причому у військкоматах, держорганах та в установах вони різні, залежно від числа наявних призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на військовому обліку.
Зокрема, у держорганах облік має провадитись однією особою, якщо число цих осіб – від 500 до 1 000; двома – від 1 000 до 2 000; за кожні наступні 1 000 призовників і військовозобов’язаних вводиться ще по одній особі додатково.
В установах, організаціях (наприклад, ОМС, або школі, лікарні, бібліотеці) чисельність відповідальних осіб визначається так:
- від 500 до 2 000 призовників і військовозобов’язаних – 1 особа;
- від 2 000 до 4 000 – 2 особи;
- від 4 000 до 7 000 – 3 особи, а за кожні наступні 3 000 – по 1 особі додатково.
Оскільки загальна чисельність працівників бюджетних установ та закладів зазвичай не перевищує 500 осіб, відповідно, й число осіб, які підлягають військовому обліку, менша за такі найнижчі показники.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року