Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Призначення на посади держслужби в умовах карантину

Карантин

08.05.2020 365 0 0

В умовах нинішньої надзвичайної ситуації та боротьби з поширенням коронавірусу відбулися зміни не лише в оплаті праці держслужбовців, але й у порядку призначення їх на посади. Детально про це – у консультації.

Організаційно-правові відносини (зокрема, конкурсний відбір на відповідні посади) у таких структурах, як держоргани, регулюються Законом від 10.12.15 р. № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі – Закон № 889).

Утім, особливості функціонування деяких держорганів унормовано іншими законодавчими актами, зокрема:

Окремими актами визначено й порядок призначення на посади в органах прокуратури, дипломатичної служби, військовиків, правоохоронців тощо.

Нагадаємо, що правила добору на посади держслужбовців визначено в Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженому постановою КМУ від 25.03.16 р. № 246 (далі – Порядок № 246). Минулоріч до цього Порядку кілька разів вносилися зміни. Зокрема, фактично було спрощено процедуру проходження конкурсу на посади в держоргани, а також передбачено деякі особливості документального оформлення оголошень про проведення конкурсу, якщо з посадовцем укладатиметься контракт.

Повна версія доступна тільки передплатникам