Фінансова звітність за сегментами
Річна звітність для бюджетних установ - 2019
У консультації розглянемо на числовому прикладі принципи та методологію формування звітності за сегментами.
Принципи та методологічні засади формування інформації про фінансово-господарську діяльність за сегментами визначено НП(С)БОДС 103 «Фінансова звітність за сегментами», затвердженим наказом Мінфіну від 24.12.10 р. № 1629. Цю інформацію наведено у формі № 6-дс «Додаток до Приміток до річної фінансової звітності «Інформація за сегментами» (додаток до НП(С)БОДС 103) (далі – форма № 6-дс). Наказом Мінфіну від 08.02.19 р. № 52 до НП(С)БОДС 103 було внесено зміни, що набули чинності з 22.03.19 р. Тобто за 2019 рік слід подавати дещо змінену форму № 6-дс порівняно з 2018 роком.
До суб’єктів держсектору, які зобов’язані формувати фінзвітність за сегментами, належать установи, які:
- складають консолідовану фінансову звітність;
- мають територіально відокремлені підрозділи.
Для складання форми № 6-дс суб’єкт держсектору з усієї сукупності фінансово-господарської діяльності має виділити в окремі сегменти види діяльності або групи видів діяльності, які є подібними. Види сегментів та їх пріоритетність визначаються обліковою політикою суб’єкта держсектору.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року