Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може претендувати на збереження «додекретного» розміру зарплати викладачка, яка має дитину віком до 3 років?

28.12.2021 57 0 0

Після відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, яка тривала з грудня 2018 року до березня 2019 року, викладачка закладу фахової передвищої освіти, маючи навчальне навантаження на 2018/2019 навчальний рік 860 годин, спочатку перебувала в основній щорічній відпустці, а потім продовжила працювати на цій посаді, не скориставшися правом на соціальну відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

На 2019/2020 та 2020/2021 н. р. навчальне навантаження їй було встановлено обсягом 890 та 900 годин відповідно, а на 2021/2022 н. р. – 800 годин на рік.

Посилаючись на норми ст. 178 та 184 КЗпП та мотивуючи тим, що виховує дитину віком до 3 років, викладачка претендує на збереження у 2021/2022 н. р. заробітної плати, яку вона отримувала за тарифікацією у 2018/2019 н. р. Чи правомірні її вимоги?

Повна версія доступна тільки передплатникам