Плануєте капремонт: врахуйте останні зміни у проектній документації
Постановою Кабміну від 19.04.2022 р. № 470 доповнено Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи. Документ чинний із 20.04.2022 року.
На час дії воєнного стану розроблення проектів будівництва з капітального ремонту об'єктів (незалежно від класу наслідків (відповідальності), пошкоджених в результаті воєнних дій, допускається здійснювати у складі дефектного акту, у якому визначаються фізичні обсяги робіт, пояснювальної записки, в якій зазначаються умови виконання робіт, та кошторисної документації на підставі звіту за результатами обстеження. Зазначений звіт повинен містити висновок про технічний стан об'єкта, відомість пошкоджених (зруйнованих) конструкцій, інженерних систем (із зазначенням ступеня та обсягів пошкоджень, їх технічного стану), а також рекомендовані заходи з відновлення експлуатаційної придатності об'єкта.
Рішення щодо обсягу проектної документації (щодо можливості розроблення проекту будівництва у складі дефектного акту, пояснювальної записки та кошторисної документації) приймає головний архітектор проекту та/або головний інженер проекту за погодженням із замовником, що зазначають у завданні на проектування.
Також під час воєнного стану із 300 тис. грн до 1 млн. грн збільшена кошторисна вартість проектів будівництва об'єктів із залученням бюджетних коштів, які підлягають обов'язковій експертизі.
https://www.kmu.gov.ua
Коментарі до матеріалу