Якщо є підстави для відсрочки, що робити?
Військовозобов’язаний (крім заброньованих за органами влади) особисто подає на ім’я голови комісії заяву за формою, що затверджена Постановою КМУ від 16 травня 2024 року № 560. До заяви додаються документи (або їх копії), що підтверджують право на відстрочку. Постановою визначений вичерпний перелік документів, які потрібно додати у тому чи іншому випадку — бронювання, опікунство, здобування освіти тощо. Комісія вивчає отримані заяву та документи, за потреби готує запити до органів державної влади для отримання інформації, що підтверджує право заявника на відстрочку, або використовує інформацію з публічних електронних реєстрів.
Що може відповісти комісія?
У разі позитивного рішення військовозобов’язаному надається довідка із зазначенням строку відстрочки.
У разі відмови у наданні відстрочки військовозобов’язаному повідомляють письмово із зазначенням причин відмови, потім особа направляється на медичний огляд для визначення придатності до військової служби.
У разі втрати (зміни) підстав щодо надання відстрочки комісія може скасувати (змінити) раніше прийняте нею рішення, про що повідомляється заявнику письмово не пізніше ніж на наступний день після ухвалення рішення.
https://t.me/contactcenterUkraine1545
Коментарі до матеріалу