Касові операції в бюджетній установі
Шановні колеги!
Ця підбірка — КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ та РРО по-новому — присвячується організації роботи касових операцій та РРО у бюджетних установах.
Основні моменти, на які слід звернути увагу, організовуючи роботу каси установи.
Насамперед це:
- нормативні документи, що регламентують ведення касових операцій;
- порядок ведення касових операцій;
- порядок здійснення готівкових розрахунків;
- відображення касових операцій у бухобліку.
Поговоримо про застосування бюджетними установам реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО). Ми з’ясуємо, в яких випадках його треба застосовувати, а в яких без нього можна обійтися. Які особливості реєстрації та перереєстрації РРО? Чи заводити окрему Книгу обліку для реєстратора? Який порядок роботи з РРО?
Розповімо про джерела наповнення каси установи та порядок відображення руху готівки в бухгалтерському обліку, а також розкажемо, які грошові документи (документи суворого обліку) можуть зберігатися в касі.
Розглянемо форми первинних касових документів та правила їх оформлення, а також визначимо, у якому меморіальному ордері відображаються касові операції та який порядок його складання.
Ми робимо все, щоб полегшити вашу роботу: заощадити ваш час на вивченні складних положень та інструкцій, уважно та правильно узагальнювати та складати інформацію про фінансову та бухгалтерську діяльність установи для зовнішніх та внутрішніх користувачів. Наші експерти завжди готові поділитися своїм досвідом. Ми відкриті до спілкування та співпраці у розв’язанні ваших професійних питань!
Каса бюджетної установи: як організувати роботу
РРО: застосування бюджетними установами
Касові операції в бюджетних установах: первинні документи складаємо разом
Коментарі до матеріалу