Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Чи сплачуються профспілкові внески з лікарняних?

03.08.2018 3492 0 1

Чи платити профвнески із зарплати за сумісництвом?

Працівник два тижні перебував на лікарняному. Чи потрібно утримувати профспілкові внески із суми допомоги по тимчасовій непрацездатності? Яким документом довести факт перебування на лікарняному в разі зменшення суми внесків, які працівник сплачує готівкою.

Рекомендації щодо порядку сплати та обліку членських профспілкових внесків затверджено постановою президії Федерації професійних спілок від 21.09.06 р. № П-6-15 (далі – Рекомендації № П-6-15).

Відповідно до розд. 1 Рекомендацій № П-6-15 сплата членських профспілкових внесків (далі – внески) – один із статутних обов’язків члена профспілки та одна з ознак належності до профспілки.

Внески сплачуються готівкою або за безготівковим розрахунком за місцем перебування члена профспілки на профспілковому обліку.

Згідно з розд. 4 Рекомендацій № П-6-15 щомісячні внески, нараховані на заробітну плату за основним місцем роботи, за бажанням члена профспілки можуть сплачуватися в безготівковій формі через бухгалтерію установи або готівкою скарбнику первинної профспілкової організації.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали