Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Премія під час війни: чи можна не виплачувати?

28.11.2022 346 0 0

Виплата премій в бюджетних установах зазвичай передбачається колективним договором. Про це йдеться у ст. 7 Закону від 01.07.1993 № 3356-XII «Про колективні договори і угоди» (далі – Закон № 3356), а також у деяких статтях КЗпП. Проте воєнний стан диктує свої правила, і в роботодавців починають виникати питання щодо доцільності та законності преміювання своїх працівників. Отже, що на сьогодні з преміями, чи можна їх виплачувати?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали