Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Оплата учителя у разі роботи за сумісництвом бібліотекарем у тому самому закладі освіти

25.05.2020 380 0 0

Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 6)

Учитель закладу загальної середньої освіти має педагогічне навантаження 19 годин на тиждень і в цьому самому закладі працює за сумісництвом бібліотекарем. Виникають запитання щодо оплати його роботи.

Умови та порядок роботи за сумісництвом визначено постановою КМУ від 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» (далі – Постанова № 245) та Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженим спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінфіну від 28.06.93 р. № 43.

Згідно з п. 2 Постанови № 245 робота за сумісництвом має виконуватись у вільний від основної роботи час, а її тривалість не може перевищувати 4 години на день або 20 годин на тиждень і повного робочого дня (8 годин) у вихідний день.

Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не має перевищувати половини місячної норми робочого часу. Оскільки згідно зі ст. 50 КЗпП тривалість робочого часу працівників не може бути більш як 40 годин на тиждень, тривалість роботи за сумісництвом розраховується виходячи із цієї норми.

Розмір зарплати сумісників не залежить від розміру їхньої зарплати за основним місцем роботи й виплачується за фактично відпрацьований час виходячи з посадового окладу, установленого у штатному розписі закладу освіти за цією посадою.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали