Оплачуємо роботу сторожів ЗЗСО
Підсумований облік робочого часу: дотримуємося законодавства
Графіки роботи та змінності: спільне та відмінне
Робота сторожів має особливості через те, що вони працюють не в нормальному режимі п’ятиденного тижня із двома вихідними, а за складеним для них графіком виходів зі зміною одного сторожа іншим і зазвичай після 12-годинного чергування. З’ясуємо, як визначити штатну кількість, вести облік робочого часу та розрахувати розмір заробітної плати цих працівників.
Посади сторожів згідно з Типовими штатними нормативами, затвердженими наказом МОН від 06.12.10 р № 1205, уводяться в закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО), де немає можливості організувати охорону закладу силами підвідомчої охорони. Кількість штатних одиниць визначається відповідно до листа 1 карти 3 Нормативної частини Міжгалузевих норм чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації), затверджених наказом Мінпраці та соцполітики від 11.05.04 р. № 105, з урахуванням коефіцієнта невиходу на роботу (Кн), який прийнято на рівні 1,15 (див. табл. 1).
Таблиця 1. Визначення кількості штатних одиниць сторожів
Кількість
постів
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року