Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Індексація доходів педпрацівників за результатами атестації

Законодавчі підстави для визначення розміру ставок (окладів)

Відповідно до п. 4 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі – Інструкція № 102), ставки зарплати і посадові оклади педагогічних працівників установлюються керівниками закладів та установ освіти при тарифікації за наслідками атестації. При цьому схема ставок і посадових окладів визначається за розрядами ЄТС і тарифними коефіцієнтами. Інформацію про такі показники на сьогодні містить наказ МОН від 26.09.05 р. № 557 (далі – Наказ № 557).

У спрощеному вигляді схеми формування окладів (ставок) педпрацівників за результатами атестації із зазначенням підстав для формування відповідних показників мають такий вигляд (див. рис. 1 та 2).

Наведені схеми можуть застосовуватися одночасно, якщо за результатами атестації педпрацівнику підвищується кваліфікаційна категорія та присвоюється педагогічне звання.

Коригування сум індексації

Рекомендації цього розділу стосуються установ, які дотрималися норм абзацу п’ятого п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078 (далі – Порядок № 1078), згідно з якими у місяці підвищення окладів (ставок) для зменшення суми індексації враховуються всі складові заробітної плати, які не мають разового характеру.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали