Як відобразити у Звіті з ЄСВ подарунки працівникам?
Як відобразити у Звіті з ЄСВ вартість подарунків працівникам до ювілейних та святкових дат?
Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435. У додатку 4 до цього Порядку наведено форму Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт з ЄСВ).
Вартість подарунків працівникам до ювілейних та святкових дат відображається у Звіті з ЄСВ як складова доходу (заробітної плати) у місяці їх нарахування.
Якщо працівника оформлено за трудовим договором, то вартість подарунка для нього відображається в таблиці 6 Звіту з ЄСВ із кодом застрахованої особи «1» одним рядком у складі нарахованої заробітної плати за місяць, у якому отримано подарунок.
Якщо база нарахування ЄСВ менша за мінімальну зарплату, то сума ЄСВ обчислюється виходячи з розміру МЗП і різниця зазначається окремим рядком з кодом типу нарахувань «13» – «сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою (доходом) за звітний місяць».
У такому разі в таблиці 1 Звіту з ЄСВ відображаємо:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року