Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

За яким КЕКВ здійснювати видатки на придбання пального у відрядженні?

Згідно з наказом керівника бюджетної установи у відрядження до м. Києва на 4 робочих дні відбули службовим автомобілем установи керівник та два працівники. На шляху від місця знаходження установи (м. Харків) до місця відрядження та назад виникає потреба у придбанні пального. Чи можна здійснювати видатки на придбання бензину у відрядженні за КЕКВ 2210?

Так, можна. Відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.12 р. № 333 (далі – Інструкція № 333), за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» здійснюється придбання пально-мастильних матеріалів (далі – ПММ) відповідно до законодавства (пп. 15 пп. 2.2.1 п. 2.2 гл. 2 Інструкції № 333). З огляду на те що у відрядженні виникає потреба заправити автомобіль, витрати, пов’язані із придбанням пального у відрядженні, слід здійснювати за вищеназваним кодом.

Слід звернути увагу, що, ураховуючи норми Інструкції № 333 та Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою КМУ від 28.02.02 р. № 228, видатки на придбання пального для автомобіля під час відрядження працівників плануються в кошторисі:

  • наукової установи – за КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм»;
  • вищого навчального закладу – за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку»;
  • інших установ – за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

Нагадаємо окремі нюанси оформлення первинної документації для відрядження на автомобілі:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали