За яким КЕКВ здійснювати видатки на придбання пального у відрядженні?
18.04.2016 4213 0 1
Згідно з наказом керівника бюджетної установи у відрядження до м. Києва на 4 робочих дні відбули службовим автомобілем установи керівник та два працівники. На шляху від місця знаходження установи (м. Харків) до місця відрядження та назад виникає потреба у придбанні пального. Чи можна здійснювати видатки на придбання бензину у відрядженні за КЕКВ 2210?
Так, можна. Відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.12 р. № 333 (далі – Інструкція № 333), за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» здійснюється придбання пально-мастильних матеріалів (далі – ПММ) відповідно до законодавства (пп. 15 пп. 2.2.1 п. 2.2 гл. 2 Інструкції № 333). З огляду на те що у відрядженні виникає потреба заправити автомобіль, витрати, пов’язані із придбанням пального у відрядженні, слід здійснювати за вищеназваним кодом.
Слід звернути увагу, що, ураховуючи норми Інструкції № 333 та Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою КМУ від 28.02.02 р. № 228, видатки на придбання пального для автомобіля під час відрядження працівників плануються в кошторисі:
- наукової установи – за КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм»;
- вищого навчального закладу – за КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку»;
- інших установ – за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».
Нагадаємо окремі нюанси оформлення первинної документації для відрядження на автомобілі:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року