Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Статзвітність із праці: складаємо без помилок

14.06.2018 3431 0 3

Роз’яснення для заповнення статистичних форм звітності бюджетними організаціями

Акценти цієї статті: порядок складання статистичних звітів із праці; дані, які підлягають відображенню; граничні строки подання звітів та відповідальність за неподання.

Щомісяця кожен роботодавець нараховує та виплачує зарплату своїм працівникам. Для забезпечення державних органів достовірною інформацією про її рівень (зріс чи знизився той чи інший показник зарплати, чи існує заборгованість тощо) і на виконання Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» (далі – Закон № 2614) суб’єкти господарювання (далі – СГ) усіх форм власності та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, на яких поширюється дія Закону № 2614, мають подавати Звіт із праці за формою № 1-ПВ (місячна та квартальна).

Метою проведення статистичного спостерження із питань праці є отримання даних про кількість найманих працівників підприємств, рух кадрів, відпрацьований час, фонд оплати праці (далі – ФОП) та його структуру, розподіл працівників за розмірами зарплати, укладання колективних договорів та витрати на утримання робочої сили та інші виплати, що не входять до складу ФОП.

Під час складання звіту за формою № 1-ПВ слід керуватися:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали