Яка тривалість розгляду тендерної пропозиції?
Як передбачено ч. 1 ст. 28 Закону № 922, оцінку тендерних пропозицій проводить автоматично електронна система закупівель (далі – ЕСЗ) на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
Після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає їх на відповідність вимогам тендерної документації із переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною (ч. 4 ст. 28 Закону № 922). Строк розгляду такої пропозиції не повинен перевищувати 5 р. д. із дня її визначення найбільш економічно вигідною.
Водночас згідно із ч. 4 ст. 28 Закону № 922 замовник має право продовжити строк розгляду тендерної пропозиції до 20 р. д., обґрунтувавши це відповідними аргументами.
Підставами для продовження цього строку можуть бути:
- необхідність звернутися до відповідного органу чи організації за отриманням даних щодо цієї пропозиції або учасника, зокрема для перевірки достовірності інформації, наданої учасником у пропозиції;
- необхідність аналізу технічного завдання фаховими спеціалістами замовника, зокрема технічними спеціалістами (будівельниками, айтішниками та іншими), якщо серед членів тендерного комітету немає таких спеціалістів. Тобто в замовника можуть створюватися робочі групи для аналізу тих чи інших питань із технічних вимог до предмета закупівлі та технічної частини тендерної пропозиції учасника й надання за результатами аналізу відповідних висновків, рекомендацій для розгляду тендерним комітетом.
А тепер розберемося, як правильно продовжити строк розгляду пропозиції.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року