Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Останній акорд е-декларування

25.05.2020 264 0 0

Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 6)

У «Нагадуємо про нові правила е-декларування» розглядалися зміни у правилах заповнення е-декларації. У цій консультації ми надамо відповіді на запитання, що надійшли від наших читачів на консультаційну лінію.

У декларації відображаються суми, які нараховано та виплачено на день звільнення. Суми, які нараховано та виплачено у травні, мають бути відображені в щорічній декларації.

Для деяких об’єктів передбачено обов’язок їх декларування незалежно від наявності станом на останній день звітного періоду або не менше половини днів протягом звітного періоду. Це стосується, зокрема, таких доходів, як подарунки, отримані у звітному періоді. У розд. 11 «Доходи, в т. ч. подарунки» слід відобразити об’єкт у позиціях «Подарунки, отримані в негрошовій формі» та «Дохід від відчуження рухомого майна».

Звертаємо також увагу на таке.

У розд. 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби» декларації зазначається вартість транспортного засобу (далі – ТЗ) на дату його набуття у власність, володіння або користування. Витрати на митне оформлення чи реєстрацію ТЗ до його вартості не входять. Проте, якщо витрати на митне оформлення чи реєстрацію перевищують установлений поріг декларування і були здійснені суб’єктом декларування у звітному періоді, вони мають бути зазначені в таблиці 1 розд. 14 «Видатки та правочини».

Повна версія доступна тільки передплатникам