Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як зазначати назви непатентованих ліків?

04.12.2017 252 0 1

Чи повинен замовник зазначати в назві предмета закупівлі (у дужках) міжнародні непатентовані найменування кожного закуповуваного лікарського засобу в разі, якщо предмет закупівлі поділено замовником на частини (лоти)?

Як передбачено п. 18 ч. 1 ст. 1 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), предмет закупівлі – це товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, установленому Уповноваженим органом

Так, відповідно до п. 1 розд. ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.16 р. № 454 (далі – Порядок № 454), під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви (далі – МНН) лікарського засобу. У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу.

Водночас згідно з Порядком № 454 замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за МНН, за формою випуску, за дозуванням, за обсягом та/або за місцем поставки лікарських засобів.

Повна версія доступна тільки передплатникам