Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Які зобов'язання із зарплати виконуємо за рахунок спецфонду

08.12.2017 439 0 2

Із цієї консультації ви дізнаєтеся: який обсяг бюджетних фінансових зобов’язань із зарплати за рахунок спецфонду бюджету повинна брати установа протягом року, якщо план виконання платних послуг не виконано, та як їй запобігти виникненню кредиторської заборгованості із зарплати в поточному році.

Бюджетні установи у процесі своєї статутної діяльності можуть надавати в установленому порядку різні послуги та отримувати кошти як плату за їх надання.

Державні послуги – це будь-які платні послуги, обов’язковість отримання яких установлюється законодавством та які надаються фізичним чи юридичним особам органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та створеними ними установами й організаціями, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів.

Кожна платна послуга має свою ціну, яка складається із суми витрат, здійснених у ході виконання робіт чи надання послуг за умовами, що склалися в установі. Керуючись загальними принципами формування вартості послуг, розглянемо, з чого складається собівартість платної послуги.

Базою для визначення ціни послуги є розрахунок витрат, пов’язаних із безпосереднім її наданням.

Собівартість послуги складається з виробничої собівартості послуги, яка була надана протягом звітного періоду, нерозподілених постійних загальновиробничих витрат та наднормативних виробничих витрат (п. 1 розд. ІV НП(С)БОДС 135 «Витрати»).

Повна версія доступна тільки передплатникам