Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу буде змінена

23.09.2021 90 0 0

Оприлюднено проєкт постанови КМУ, якою пропонує внести зміни до Постанови від 17.06.2015 р. № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Проєктом передбачено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу має подаватися власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платників ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

За відсутності технічної можливості подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронній формі, таке повідомлення подається в паперовій формі. Тобто, в пріоритеті буде подання Повідомлення в електронній формі, але скасують обмеження щодо кількості працівників для подання повідомлення в паперовій формі.

Крім того, проєктом пропонується внести незначні зміни до форми повідомлення.

spo.fpsu.org.ua

Коментарі до матеріалу