Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Чи враховуються для призначення пенсії дані нотаріально завіреної копії трудової книжки?

19.10.2023 64 0 0

Документи про стаж (зокрема, трудова книжка), вік та заробітну плату для призначення пенсії подаються тільки в оригіналах (п. 2.23 постанови правління Пенсійного фонду від 25.11.2005 № 22-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

https://t.me/PensFund

Коментарі до матеріалу