Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як роботодавцю в режимі реального часу подати відомості про трудові відносини онлайн?

Нове

10.07.2024 7 0 0

Пенсійний фонд України реалізував можливість оперативного подання роботодавцями відомостей про прийняття працівника на роботу, його переміщення з одного структурного підрозділу до іншого або переведення на іншу постійну посаду або роботу, звільнення, поновлення на роботі, тимчасове припинення / відновлення дії трудового договору в режимі реального часу.

Подати дані роботодавці можуть онлайн: в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Алгоритм дій такий:

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Натисніть кнопку “Вхід”, ідентифікуйте себе як юридичну особу, підтвердьте вхід за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та паролю до нього і натисніть кнопку “Увійти”.
2. В особистому кабінеті страхувальника (в меню зліва) зайдіть у розділ “Комунікації з ПФУ” та оберіть опцію “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)”.
3. У спливаючому вікні “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)” з наданого переліку оберіть опцію “Повідомлення про зміни в трудових відносинах (Подати відомості по особі)”.
4. У полі повідомлення внесіть необхідні дані про особу (обов’язкові поля позначені зірочкою – *) та натисніть кнопку “Додати запис”.
5. У вікні “Запис про трудову діяльність” заповніть  тип події, атрибут події, дату події та внесіть реквізити документа-підстави. Натисніть “Зберегти”.

Довідково

Атрибут події має опції:

Призначено
Переведено / переміщено
Призупинення дії трудового договору
Відновлення дії трудового договору
Звільнено
Поновлено
Початок
Кінець

Тип події:

Період за основним місцем роботи
Період роботи за сумісництвом
Робота за гіг-контрактом
Робота за договором ЦПХ

Документ-підстава:

Назва документа (наказу / розпорядження)

 6. Перевірте дані сформованого повідомлення та натисніть кнопку “Підписати та відправити в ПФУ”.

https://www.pfu.gov.ua

Коментарі до матеріалу