Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Упорядковано умови оплати праці працівників притулків для дітей

21.12.2017 1031 0 1

Унесено зміни до постанови КМУ від 30.08.02 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі – Постанова № 1298), що дозволяють упорядкувати умови оплати праці працівників деяких установ соціального захисту населення. Ідеться про такі структури, як установи соціального захисту населення, що опікуються дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Тож згідно з додатком 2 до Постанови № 1298 (після внесення до неї змін) для посад керівних працівників згаданих установ передбачено такі тарифні розряди (далі – т. р.):

  • 12–18-й т. р. – керівники (головний лікар), директор, начальник, завідувачі притулків для дітей служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної допомоги, соціально-психологічної реабілітації дітей, соціальних гуртожитків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних центрів матері та дитини, центрів для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, центрів ресоціалізації наркозалежної молоді;
  • 11–15-й т. р. – завідувачі відділень термінового влаштування дітей, для батьків із дітьми, невідкладної допомоги сім’ї, денного перебування сімей із дітьми з обмеженням життєдіяльності тощо; малого групового будиночка; соціальної квартири.

Із додатка 2 вилучено розд. ІХ, за яким директорам (завідувачам) вищезгаданих притулків, центрів, гуртожитків було встановлено 11–13-й т. р.

Оплата праці фахівців, професіоналів, робітників цих установ має здійснюватися на загальних засадах, визначених для відповідних працівників бюджетної сфери (зокрема, охорони здоров’я, освіти). Установлення надбавок, доплат, преміювання, надання матеріальної допомоги, як і раніше, здійснюватиметься на підставах, визначених Постановою № 1298.

На сьогодні схеми тарифних розрядів посад працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Єдиної тарифної сітки встановлюються згідно з додатками 2–5 до наказу Мінсоцполітики від 18.05.15 р. № 526 (далі – Наказ № 526). За посадою директора (завідувача) посадовий оклад визначається в межах 12–13-го т. р. Отже, із набуттям чинності змін до Постанови № 1298 та після приведення у відповідність до цих змін норм Наказу № 526 потрібно в установленому порядку здійснити підвищення посадових окладів працівників вищезгаданих установ.

Постанова КМУ від 13.12.17 р. № 962 набуває чинності з дня опублікування.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Баланс-Бюджет»

Аргументовані рекомендації, надійні рішення з питань планування, обліку, податків і контролю

4500 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали