Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Працівника переведено до другого відділу СЕС: чи збережеться надбавка за безперервну роботу?

Лікаря–епідеміолога відділу особливо небезпечних інфекцій міської санітарно-епідеміологічної станції (СЕС) переведено до епідеміологічного відділу. У відділі особливо небезпечних інфекцій він отримував надбавку за тривалість безперервної роботи в розмірі 40 %. Чи зберігатиме він право на таку надбавку в новому відділі? У якому розмірі буде встановлено йому зазначену надбавку в разі повернення на попереднє місце роботи?

Надбавка за тривалість безперервної роботи встановлюється в порядку, наведеному в пп. 4.1.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519 (далі – Умови № 308/519).

Зокрема, відповідно до пп. 9 пп. 4.1.1 Умов № 308/519 працівникам незалежно від найменування посади (професії) протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів установлюється надбавка за тривалість безперервної роботи в розмірі 40–80 % (10 % посадового окладу за кожний відпрацьований рік).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали