Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Особливості стимулювання держслужбовців

02.07.2018 820 0 1

Ця консультація, побудована на роз'ясненнях Мінсоцполітики, допоможе економічним і кадровим службам держорганів зорієнтуватися в питаннях практичного застосування норм законодавства, зокрема у частині виплати деяких складових заробітку працівників зазначених органів.

Які виплати здіснюються особам зі статусом держслужбовців?

До складових зарплати держслужбовців згідно зі ст. 50 Закону від 10.12.15 р. № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі – Закон № 889) належать: посадовий оклад, надбавки за вислугу років та за ранг держслужбовця, премії, а також виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього держслужбовця в розмірі 50 % посадового окладу тимчасово відсутнього держслужбовця, виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою держслужби за рахунок економії фонду посадового окладу за відповідною посадою.

Окрім того, ці категорії працівників згідно зі ст. 54 та 57 Закону № 889 можуть одержувати грошову допомогу в розмірі середньомісячної зарплати при наданні їм щорічної основної оплачуваної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань.

На підставі якого документа провадиться виплата премій держслужбовцям категорій «Б» і «В»?

Нормативним підґрунтям для визначення порядку та розмірів премій, що нараховуються та виплачуються згаданим особам, слугує Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), затверджене наказом Мінсоцполітики від 13.06.16 р. № 646.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали