Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Основна робота та сумісництво: якою буде допомога на оздоровлення?


Лікар обласної лікарні має сумісництво в поліклініці, яка входить до складу цієї лікарні. Як визначити йому розмір допомоги на оздоровлення?


Відповідно до п. 2 постанови КМУ від 11.05.11 р. № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі – Постанова № 524) медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.

У графі 12 тарифікаційного списку відображається посадовий оклад з підвищеннями, який, у свою чергу, затверджується у штатному розписі закладу охорони здоров’я у графі «Посадовий оклад (грн.)» відповідно до вимог наказу Мінфіну від 28.01.02 р. № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету».

З огляду на вказане, допомога на оздоровлення, передбачена Постановою № 524, виплачується медичним і фармацевтичним працівникам у розмірі посадового окладу, визначеного у графі 12 тарифікаційного списку.

Ураховуючи, що відповідно до п. 3 постанови КМУ від 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи, тобто основна щорічна відпустка надається працівникові закладу охорони здоров’я за основним місцем роботи, і допомога на оздоровлення виплачується також за основним місцем роботи (за місцем збереження трудової книжки працівника).

Отже, лікар одержить допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу згідно з графою 12 тарифікаційного списку (з підвищеннями, але без доплат і надбавок) лише за основним місцем роботи, тобто в лікарні.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Баланс-Бюджет»

Аргументовані рекомендації, надійні рішення з питань планування, обліку, податків і контролю

3312 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали