Основна робота та сумісництво: якою буде допомога на оздоровлення?
19.05.2016 335 0 1
Лікар обласної лікарні має сумісництво в поліклініці, яка входить до складу цієї лікарні. Як визначити йому розмір допомоги на оздоровлення?
Відповідно до п. 2 постанови КМУ від 11.05.11 р. № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі – Постанова № 524) медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.
У графі 12 тарифікаційного списку відображається посадовий оклад з підвищеннями, який, у свою чергу, затверджується у штатному розписі закладу охорони здоров’я у графі «Посадовий оклад (грн.)» відповідно до вимог наказу Мінфіну від 28.01.02 р. № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету».
З огляду на вказане, допомога на оздоровлення, передбачена Постановою № 524, виплачується медичним і фармацевтичним працівникам у розмірі посадового окладу, визначеного у графі 12 тарифікаційного списку.
Ураховуючи, що відповідно до п. 3 постанови КМУ від 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи, тобто основна щорічна відпустка надається працівникові закладу охорони здоров’я за основним місцем роботи, і допомога на оздоровлення виплачується також за основним місцем роботи (за місцем збереження трудової книжки працівника).
Отже, лікар одержить допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу згідно з графою 12 тарифікаційного списку (з підвищеннями, але без доплат і надбавок) лише за основним місцем роботи, тобто в лікарні.
Коментарі до матеріалу