Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Мінімальний вік вихованців спортшкіл встановлено за новими правилами

06.03.2018 1733 0 1

23.02.18 р. набув чинності (див. «Офіційний вісник України» від 23.02.18 р. № 16) наказ Мінмолодьспорту від 11.11.17 р. № 4706. Згідно із цим нормативно-правовим актом унесено такі зміни до наказу Мінмолодьспорту від 17.01.15 р. № 67 «Про організацію навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл» (далі – Наказ № 67).

1. Викладено в новій редакції додатки до Наказу № 67, в яких установлено мінімальний вік вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (далі – ДЮСШ), у тому числі спеціалізованих, яких зараховують до груп відділень:

  • з олімпійських видів спорту комплексних ДЮСШ, ДЮСШ із видів спорту, спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву;
  • з неолімпійських видів спорту комплексних ДЮСШ, ДЮСШ із видів спорту;
  • з видів спорту інвалідів ДЮСШ для інвалідів, спеціалізованих ДЮСШ для інвалідів паралімпійського та дефлімпійського резерву.

Так, якщо в попередній редакції додатка 3 було встановлено мінімальний вік вихованців, які зараховуються до груп відділень із видів спорту інвалідів ДЮСШ для інвалідів, спеціалізованих ДЮСШ для інвалідів паралімпійського та дефлімпійського резерву, то зараз у ньому передбачено також мінімальний вік вихованців ДЮСШ, де є відділення (спортсмени) із видів спорту інвалідів.

2. Суттєво оновлено затверджений Наказом № 67 Порядок наповнюваності груп відділень із видів спорту і тижневого режиму навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл (далі – Порядок № 67).

Зокрема, відтепер згідно з розд. І Порядку № 67, яким визначається наповнюваність груп та тижневий режим навчально-тренувальної роботи відділень з олімпійських та неолімпійських видів спорту, у ДЮСШ, де є відділення, що знаходяться в населених пунктах сільської та гірської місцевості, та й у самих ДЮСШ із таким розташуванням набір до груп початкової підготовки може здійснюватись так, щоб кількість вихованців була меншою до 50 % від установлених норм наповнюваності.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали