Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Особа працює за сумісництвом і за основним місцем роботи: як відобразити в Д1 до Розрахунку?

04.08.2023 96 0 0

Працівник бюджетної установи Бутенко Павло Сергійович (особа без інвалідності) станом на 1 червня 2023 року був працевлаштований за зовнішнім сумісництвом. 16 червня він звільнився, у зв’язку з чим отримав зарплату за фактично відпрацьовані дні червня і компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки в розмірі 98 000 грн. Проте 22 червня працівника було прийнято до цієї ж установи за основним місцем роботи. Його зарплата за відпрацьовані дні червня становить 10 000 грн.

Працівник Зозуля Іван Валентинович (особа без інвалідності) працює в установі одночасно і за основним місцем роботи, і за внутрішнім сумісництвом. Протягом 20 днів червня він перебував у відпустці без збереження зарплати. За 8 робочих днів, відпрацьованих у цьому місяці, працівнику нараховано зарплату: за основним місцем роботи – 4 000 грн, за внутрішнім сумісництвом – 2 000 грн.

Як правильно визначити базу нарахування ЄСВ за червень 2023 року для обох працівників та відобразити відомості про них у додатку 1 за червень до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Д1, Розрахунок) за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4 (далі – Наказ № 4).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали