Переговорна процедура закупівлі: підстави для застосування та скасування
Закупівлі по-новому: готуємось, вивчаємо закон, аналізуємо
Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до неї замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Підстави для її застосування чітко визначені в Законі від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), але вони досить сильно змінились у його новій редакції. Розглянемо нові умови застосування переговорної процедури закупівлі.
За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю.
Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково оприлюднюється безоплатно в ЕСЗ протягом одного дня після ухвалення рішення.
Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (5 днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, зазначених у ст. 40 Закону № 922).
Переговорна процедура закупівлі може бути скасована замовником частково (за лотом).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року