Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Переговорна процедура закупівлі: підстави для застосування та скасування

11.12.2019 1106 0 1

Закупівлі по-новому: готуємось, вивчаємо закон, аналізуємо

Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до неї замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Підстави для її застосування чітко визначені в Законі від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), але вони досить сильно змінились у його новій редакції. Розглянемо нові умови застосування переговорної процедури закупівлі.

За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю.

Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково оприлюднюється безоплатно в ЕСЗ протягом одного дня після ухвалення рішення.

Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (5 днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, зазначених у ст. 40 Закону № 922).

Переговорна процедура закупівлі може бути скасована замовником частково (за лотом).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали