Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оформлення та зберігання документації конкурсних торгів

Як визначено п. 5 ч. 1 ст. 1 Закону від 10.04.14 р. № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон № 1197), документація конкурсних торгів – це документація, що розробляється і затверджується замовником, оприлюднюється для вільного доступу та безплатно подається замовником під час проведення торгів (конкурсних торгів) фізичним/юридичним особам. Документація конкурсних торгів не є об’єктом авторського та/або суміжних прав.

Наказом Мінекономіки від 26.07.10 р. № 919 (далі – Наказ № 919) затверджено Стандартну документацію конкурсних торгів для процедури закупівлі – відкриті торги та Стандартну документацію конкурсних торгів для процедури закупівлі – двоступеневі торги (далі – документація).

Документація оформляється у паперовому, друкованому вигляді (на аркушах А4, 12 шрифтом) у вигляді таблиці, яка складається із двох колонок. У першій колонці наводиться перелік складових документації конкурсних торгів, у другій – вимоги до їх заповнення. Зміст кожного розділу документації визначається замовником відповідно до Закону № 1197.

Перелік обов’язкових складових, які повинна містити документація, установлено ч. 2 ст. 22 Закону № 1197 (див. таблицю на наступній сторінці). При цьому в документації може наводитися також інша інформація згідно із законодавством, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.

Розробляє і затверджує документацію від імені замовника комітет із конкурсних торгів (далі – комітет).

Документація має бути прошита, підписана головою комітету (виконуючим обов’язки голови) і скріплена печаткою замовника. Кожну її сторінку слід пронумерувати. Виявлення під час перевірок контролюючими органами непрошитої документації дає підстави вважати, що до цього документа можуть вноситися несанкціоновані рішенням комітету зміни. Як наслідок такi дiї замовника можуть кваліфікувати як порушення. А в разі доведення факту внесення несанкцiонованих змін до документації можна говорити про корупційні дiяння.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали