Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Чи оприлюднювати звіт про укладені договори, якщо сума договору менша ніж 50 тис. грн?

15.01.2018 3286 0 2

Закон від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922) передбачає оприлюднення звіту про укладені договори, якщо очікувана вартість предмета закупівлі становить 50 тис. грн. і більше, але менше вартісних порогів застосування цього Закону. А як бути, якщо планується закупівля бензину протягом кількох місяців на суму 120 тис. грн.: зразу укласти один договір на 120 тис. грн. та оприлюднити зазначений звіт чи укладати щомісяця договори по 10 тис. грн. і тоді не доведеться оприлюднювати звіт у системі?

Як передбачено ч. 1 ст. 10 Закону № 922, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, установленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема звіт про укладені договори (далі – Звіт), протягом одного календарного дня із дня укладення договору.

Зауважимо, що Звіт має обов’язково оприлюднюватися замовниками в конкретно визначеному законодавством випадку, а саме в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою за вартість, установлену в абзацах другому і третьому ч. 1 ст. 2 Закону № 922.

З огляду на зазначене, вимога для замовника оприлюднити звіт про укладені договори стосується випадку, коли вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою вартісних меж застосування Закону № 922, і при цьому замовник здійснює закупівлі товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали