Здійснення видатків на капітальне будівництво із залученням державних коштів
24.06.2016 1060 0 1
Із цієї консультаціЇ ви дізнаєтесь: про вимоги щодо механізму проведення видатків, у тому числі при казначейсьому обслуговуванні, особливості визначення КЕКВ при здійсненні капбудівництва (у т. ч. реконструкції, модернізації).
Законодавчі норми
Основним документом, що регламентує механізм проведення видатків на капітальне будівництво, є Порядок державного фінансування капітального будівництва, затверджений постановою КМУ від 27.02.01 р. № 1764 (далі – Порядок № 1764).
Цей Порядок визначає механізм фінансування капітального будівництва за рахунок коштів державного бюджету з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів та є обов’язковим для підприємств, установ та організацій усіх форм власності, що здійснюють капітальне будівництво, у разі його фінансування за рахунок державних і змішаних капітальних вкладень.
Для здійснення видатків на капітальне будівництво за рахунок державних капітальних вкладень замовники подають до відповідних органів Казначейства за місцем розташування документи.
Останні зміни, внесені наказом Казначейства від 15.04.16 р. № 116 до наказу Держказначейства від 29.04.13 р. № 68 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів» (далі – Наказ № 68), пов’язані із зменшенням дозвільних документів відповідно до змін законодавства із містобудування, що і вплинуло на скорочення переліку підтвердних документів (додаток 1 до зазначених Методрекомендацій), які слід подавати до органів Казначейства.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року