Статистична звітність – 2020. Частина 1
Із цієї консультації ви дізнаєтесь, які зміни внесено у форми державних статистичних спостережень (зокрема, які скасовано та які оновлено), як звітувати до Держстату та де знайти перелік усіх форм статзвітності, яку слід подавати саме вашій установі.
Відповідно до ст. 1 Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» (далі – Закон № 2614):
- державна статистична діяльність – це сукупність дій, пов’язаних із проведенням державних статистичних спостережень та наданням інформаційних послуг, спрямована на збирання, опрацювання, аналіз, поширення, збереження, захист та використання статистичної інформації, забезпечення її достовірності, а також удосконалення статистичної методології;
- статистичне спостереження – планомірний, науково організований процес збирання даних щодо масових явищ і процесів, які відбуваються в економічній, соціальній та інших сферах життя України та її регіонів, шляхом їх реєстрації за спеціальною програмою, розробленою на основі статистичної методології.
Звітувати перед Держстатом повинні юрособи та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики (ст. 4 Закону № 2614).
Зверніть увагу: кожна установа (організація, заклад) може за кодом ЄДРПОУ дізнатися на офіційному вебсайті Держстату за допомогою сервісу «Для респондентів», які саме форми статзвітності їй слід подавати протягом звітного року.
За інформацією Держстату, звіт можна подати:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року