Складаємо е-декларацію-2020
Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 3)
Деякі особливості цьогорічного декларування (типи декларацій, звітні періоди, терміни подання) та зміни до ст. 46, 52 Закону від 14.10.14 р. № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон № 1700) ми вже розглядали (див. «Складаєте е-декларацію — ураховуйте зміни»). У сьогоднішній консультації детально зупинимося на порядку заповнення кожного розділу щорічної електронної декларації.
Передусім нагадаємо, що щорічну електронну декларацію треба подати не пізніше 1 квітня 2020 року.
У розд. 1 «Тип декларації та звітний період» суб’єкт декларування обирає відповідний тип декларації (детальніше див. «Складаєте е-декларацію — ураховуйте зміни»).
У розд. 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» та розд. 2.2 «Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування декларації» з’явилися нові поля, у яких потрібно зазначити інформацію про:
- належність суб’єкта декларування до національних публічних діячів відповідно до Закону від 14.10.14 р. № 1702-VII «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;
- серію та номер паспорта громадянина України або ID-картки, або свідоцтва про народження декларанта чи члена сім’ї;
- унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі – ЄДДР).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року